Angličtina pro mírně pokročilé Hradec Králové

Nabízím Vám výuku angličtiny pro mírně pokročilé studenty v Hradci Králové a okolí s profesionálním přístupem, který rychle a účinně vylepší Vaše znalosti anglického jazyka.

 

Angličtina pro mírně pokročilé je určená především pro každého soukromého či firemního studenta, který již disponuje základními znalostmi Aj se zájmem o efektivní navazující studium anglického jazyka. Dále je tato výuka vhodná pro takzvané věčné začátečníky se základními, často však neucelenými, znalostmi Aj. Výuka probíhá formou individuální nebo skupinovou se zaměření dle potřeby a požadavků studenta/ů například na konverzaci, doučování, intenzivní výuku, přípravu na zkoušky, obchodní angličtinu a jiné. Ve výuce je kladen důraz především na mluvení, konverzaci, rozvíjení slovní zásoby a využití gramatiky v praxi formou intenzivních workshopů.

 

Délka a intenzita kurzu je zcela flexibilní. Doporučená délka lekce je 60 - 90 minut 1x lépe však 2x týdně. Výuka probíhá přímo u Vás doma nebo na jiném smluveném místě ve všední dny od 7.00 - 21.00 hod. a o víkendech po dohodě.

 

Učební materiály vybereme po společné konzultaci na ukázkové hodině. Jelikož je nutné vybírat studijní materiály s ohledem na tematické zaměření výuky a pokročilost studenta, ráda Vám vhodné materiály doporučím.

 

Výuku je možné zahájit v kterýkoliv den v roce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.