Angličtina pro pokročilé

Nabízím Vám výuku angličtiny pro pokročilé studenty v Hradci Králové a okolí s profesionálním přístupem, který rychle a účinně vylepší Vaše znalosti anglického jazyka.

 

Angličtina pro pokročilé je určená pro každého soukromého či firemního studenta, který již disponuje rozšířenými znalostmi anglického jazyka a má zájem o další efektivní studium, zdokonalení či oživení svých znalostí. Výuka probíhá formou individuální nebo skupinovou se zaměření dle potřeby a požadavků studenta/ů, převážně pak na konverzaci, intenzivní výuku a často též na obchodní angličtinu. Ve výuce je kladen důraz především na mluvení, rozvíjení slovní zásoby a využití gramatiky v praxi formou intenzivních workshopů.

 

Délka a intenzita kurzu je zcela flexibilní. Doporučená délka lekce je 60 - 90 minut 1x lépe však 2x týdně. Výuka probíhá přímo u Vás doma nebo na jiném smluveném místě ve všední dny od 7.00 - 21.00 hod. a o víkendech po dohodě.

 

Učební materiály vybereme po společné konzultaci na ukázkové hodině. Jelikož je nutné vybírat studijní materiály s ohledem na tematické zaměření výuky a pokročilost studenta, ráda Vám vhodné materiály doporučím.

 

Výuku je možné zahájit v kterýkoliv den v roce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.