Firemní výuka angličtiny Hradec Králové

Nabízím Vám firemní výuku či kurzy angličtiny v Hradci Králové a okolí s profesionálním přístupem, který rychle a účinně vylepší Vaše znalosti anglického jazyka.

 

Firemní výuka angličtiny je určená pro PO a OSVČ se zájmem o efektivní studium anglického jazyka všech stupňů pokročilosti (začátečník, mírně pokročilý a pokročilý). Úroveň, formu (individuální, skupinovou), typ a tematické zaměření výuky Vám vždy ráda individuálně nastavím dle všech Vašich potřeb, přání a požadavků. Zaměření výuky může být například na konverzaci, intenzivní výuku, obchodní angličtinu a jiné. Ve výuce je kladen důraz především na mluvení, konverzaci, rozvíjení slovní zásoby a využití gramatiky v praxi formou intenzivních workshopů.

 

Délka, intenzita je zcela flexibilní. Doporučená délka lekce je 60 - 90 minut 1x lépe však 2x týdně. Výuka probíhá přímo v prostorách firmy nebo na jiném smluveném místě ve všední dny od 7.00 - 21.00 hod. a o víkendech po dohodě.

 

Učební materiály vybereme po společné konzultaci na ukázkové hodině. Jelikož je nutné vybírat studijní materiály s ohledem na zaměření kurzu a pokročilost studenta/studentů, ráda Vám vhodné materiály doporučím.

 

Výuku je možné zahájit v kterýkoliv den v roce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.