Výuka angličtiny Hradec Králové

Nabízím Vám efektivní výuku anglického jazyka v Hradci Králové a okolí. Vyberte si vyhovující výuku anglického jazyka, kterou Vám ráda upravím na míru dle všech Vašich potřeb, přání a požadavků.

 

Firemní výuka angličtiny

Profesionální firemní výuka anglického jazyka v Hradci Králové a okolí s individuálně nastaveným tematickým zaměřením dle požadavků a zaměření firmy. Více informací naleznete  zde  .

 

Soukromá výuka angličtiny

Vysoce kvalitní individuální či skupinová výuka angličtiny, která všem zájemcům o studium rychle a efektivně vylepší znalosti anglického jazyka. Více informací naleznete zde.

 

Formy výuky anglického jazyka

Individuální výuka - zaměřená pro všechny zájemce o individuální studium angličtiny všech úrovní se zaměřením dle výběru, potřeb a přání studenta.

Skupinová výuka - vhodná pro firmy a malé skupinky přátel či příbuzných.

 

Typy výuky anglického jazyka

Konverzace - pro všechny zájemce o vylepšení konverzace v anglickém jazyce.

Intenzivní výuka - pro všechny zájemce o rychlé a efektivní vylepšení znalosti anglického jazyka.

Obchodní angličtina - výuka zamřená na vylepšení znalostí anglického jazyka používaného v obchodního prostředí.

Doučování - určené pro: studenty středních, studenty vysokých škol, žáky základních škol.

Příprava na mezinárodní zkoušky FCE a CAE

Individuálně zaměřená výuka - vše sjednáno dle přání a potřeb studenta.

 

Úrovně výuky

Angličtina pro začátečníky - výuka zaměřená pro úplné začátečníky s cílem získání základních znalostí anglického jazyka.
Angličtina pro mírně pokročilé - pro všechny zájemce o vylepšení znalostí anglického jazyka, vhodné pro takzvané věčné začátečníky.
Angličtina pro pokročilé - konverzace a celkové opakování anglického jazyka, udržení aktivní slovní zásoby, rozšiřování slovní zásoby.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.