Soukromá výuka angličtiny Hradec Králové

Nabízím Vám soukromou výuku angličtiny v Hradci Králové a okolí s profesionálním přístupem, který rychle a účinně vylepší Vaše znalosti anglického jazyka.

 

Soukromá výuka angličtiny je určená především pro každého soukromého zájemce o flexibilní a efektivní studium anglického jazyka všech stupňů pokročilosti (začátečník, mírně pokročilý a pokročilý) se zaměřením například na konverzaci, doučování, intenzivní výuku, přípravu na zkoušky, obchodní angličtinu a jiné. Úroveň, formu (individuální, skupinovou), typ a tematické zaměření výuky Vám vždy ráda individuálně nastavím dle všech Vašich potřeb, přání a požadavků. Ve výuce je kladen důraz především na mluvení, konverzaci, rozvíjení slovní zásoby a využití gramatiky v praxi formou intenzivních workshopů.

 

Délka, intenzita je zcela flexibilní. Doporučená délka lekce je 60 - 90 minut 1x lépe však 2x týdně. Výuka probíhá přímo u Vás doma nebo na jiném smluveném místě ve všední dny od 7.00 - 21.00 hod. a o víkendech po dohodě.

 

Učební materiály vybereme po společné konzultaci na ukázkové hodině. Jelikož je nutné vybírat studijní materiály s ohledem na tematické zaměření kurzu a pokročilost studenta/studentů, ráda Vám vhodné materiály doporučím.

 

Výuku je možné zahájit v kterýkoliv den v roce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.

Novinky

Nabídka práce

21.10.2016 00:00
Pro rozšíření výuky angličtiny hledám lektory a lektorky se zájmem vyučovat angličtinu. Více informací ZDE.

Obnovení výuky

29.06.2015 17:09
Již od 1.9.2015 obnovuji výuku anglického jazyka.

Mateřská dovolená

14.10.2014 14:51
Dne 20.12.2014 dočasně pozastavuji veškerou výuku anglického jazyka z důvodu mateřské dovolené. Předběžně plánuji obnovení výuky k 1.9.2015. O přesném termínu obnovení výuky Aj Vás budu s předstihem informovat na svých webových stránkách. Děkuji všem studentům i potenciálním zájemcům o studium Aj...

Změna jména

30.09.2014 10:07
Ráda bych informovala své současné i budoucí studenty, že od 27.8.2014 oficiálně vykonávám podnikatelskou činnost pod novým jménem Zuzana Dušková (rodilá Balíková)