Skupinová výuka angličtiny Hradec Králové

Nabízím Vám skupinovou výuku angličtiny v Hradci Králové a okolí s profesionálním přístupem, který rychle a účinně vylepší Vaše znalosti anglického jazyka.

 

Skupinová výuka angličtiny je určená pro skupiny 2 - 6 přátel, příbuzných či firemních zákazníků se společným zájmem o studium anglického jazyka všech stupňů pokročilosti (začátečník, mírně pokročilý a pokročilý). Skupinovou výuku tedy lze studovat soukromě nebo v rámci firemní výuky. Zaměření výuky může být například na konverzaci, doučování, intenzivní výuku, přípravu na zkoušky, obchodní angličtinu a jiné. Úroveň, typ a tematické zaměření výuky Vám vždy ráda nastavím dle všech Vašich potřeb, přání a požadavků. Ve výuce je kladen důraz především na mluvení, konverzaci, rozvíjení slovní zásoby a využití gramatiky v praxi formou intenzivních workshopů.

 

Délka a intenzita kurzu je zcela flexibilní. Doporučená délka lekce je 60 - 90 minut 1x lépe však 2x týdně. Výuka probíhá přímo u Vás doma nebo na jiném smluveném místě ve všední dny od 7.00 - 21.00 hod. a o víkendech po dohodě.

 

Učební materiály vybereme po společné konzultaci na ukázkové hodině. Jelikož je nutné vybírat studijní materiály s ohledem na tematické zaměření výuky a pokročilost studenta, ráda Vám vhodné materiály doporučím.

 

Výuku je možné zahájit v kterýkoliv den v roce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.