Angličtina pro začátečníky Hradec Králové

Nabízím Vám výuku angličtiny pro začátečníky v Hradci Králové a okolí s profesionálním přístupem, který rychle a účinně vylepší Vaše znalosti anglického jazyka.

 

Angličtina pro začátečníky je určená především pro každého soukromého či  firemního  studenta, který nedisponuje žádnými znalostmi Aj se zájmem o efektivní studium anglického jazyka. Dále je tato výuka vhodná pro takzvané věčné začátečníky se základními, často však neucelenými, znalostmi Aj. Výuka probíhá formou individuální nebo skupinovou se zaměření dle potřeby a požadavků studenta/ů například na konverzaci, doučování, intenzivní výuku, přípravu na zkoušky, obchodní angličtinu a jiné. Ve výuce je kladen důraz především na mluvení, konverzaci, rozvíjení slovní zásoby a využití gramatiky v praxi formou intenzivních workshopů.

 

Délka a intenzita kurzu je zcela flexibilní. Doporučená délka lekce je 60 - 90 minut 1x lépe však 2x týdně. Výuka probíhá přímo u Vás doma nebo na jiném smluveném místě ve všední dny od 7.00 - 21.00 hod. a o víkendech po dohodě.

 

Učební materiály vybereme po společné konzultaci na ukázkové hodině. Jelikož je nutné vybírat studijní materiály s ohledem na tematické zaměření výuky a pokročilost studenta, ráda Vám vhodné materiály doporučím.

 

Výuku je možné zahájit v kterýkoliv den v roce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.