Doučování angličtiny Hradec Králové

Nabízím Vám doučování angličtiny v Hradci Králové a okolí s profesionálním přístupem, který rychle a účinně vylepší Vaše znalosti anglického jazyka.

 

Doučování angličtiny je určené pro žáky základních škol a studenty středních nebo vysokých škol se zájmem o efektivní studium či vylepšení znalostí anglického jazyka všech stupňů pokročilosti (začátečníci, mírně pokročilý a pokročilý). Doučování může probíhat v rámci soukromé výuky formou individuální či skupinovou. Zaměření výuky je zcela dle požadavků studenta (př.: konverzace, intenzivní výuka, příprava na zkoušky, obchodní angličtina a jiné. Ve výuce je kladen důraz především na studentem požadovanou látku, mluvení, konverzaci, rozvíjení slovní zásoby a využití gramatiky v praxi formou intenzivních workshopů.

 

Délka a intenzita kurzu je zcela flexibilní. Doporučená délka lekce je 60 - 90 minut 1x lépe však 2x týdně. Výuka probíhá přímo u Vás doma nebo na jiném smluveném místě ve všední dny od 7.00 - 21.00 hod. a o víkendech po dohodě.

 

Učební materiály vybereme po společné konzultaci na ukázkové hodině. Jelikož je nutné vybírat studijní materiály s ohledem na tematické zaměření výuky a pokročilost studenta, ráda Vám vhodné materiály doporučím.

 

Výuku je možné zahájit v kterýkoliv den v roce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky či UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA mě prosím neváhejte kontaktovat.